KONST / Litografier / Färglitografi 15915169
nr 1591 5169
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Signerad, numrerad 36/195, daterad 1981, Vinbärsberg. Färglitografi, bildmått: 50x74,5, yttermått inklusive ram: 67x90 cm
Utrop:
10.000 kr
Såld:
8.200 kr
måndag 22 januari 2024
kl 19:01:55
17/1 19:43:52
8.000 kr
22/1 18:56:56
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz